Halowa Liga Sicienka - strona nieoficjalna

(Komary Zielonczyn)
34 punktów
2Rafał Wójcik
(Kuźnia Auto Naprawa Mochle)
28 punktów
3. Kamil Pioterek
(PPHU Dach)
20,5 punktu

Wyniki ostatniej kolejki

• autor: HLSicienka, 2016-02-14 11:52
W ostatniej kolejce Halowej Ligi Sicienka wygrywali faworyci. Aktualny mistrz KUL Wojnowo pewnie pokonał Kuźnię Mochlę 13:2 i zdobył komplet punktów. W meczu na szczycie trzeci zespół poprzedniej edycji Komary Zielonczyn wygrał z wicemistrzem OSP Kruszyn 12:3.
Podobnie jak w poprzednim sezonie najlepszym bramkarzem został Marek Stefańczyk (KUL Wojnowo). Najlepszym strzelcem został Mariusz Popa (KUL Wojnowo). W klasyfikacji "Fair Play" zwyciężyła drużyna FC Junior. Najlepszym typerem okazał się CrackR29.
Za tydzień odbędzie się Puchar Ligi od godz. 15.05 oraz zakończenie Halowej Ligi Sicienka, które zaplanowano na godz. 18.30. Wówczas nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla drużyn i zawodników za rozgrywki ligowe i pucharowe oraz uhonorowanie zaproszonych gości. Przypomnijmy, że w tym roku odbywały się jubileuszowe XX rozgrywki. Z tego powodu tym bardziej wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wyniki:
Łokcie - Renta 5:4
Łokcie: M. Styrcz - 3, B. Abramczyk, C. Wiąckiewicz - po 1.
Renta: J. Mazur, M. Cyrulewski, D. Hyjek, R. Balt - po 1.
Żółte kartki: Marcin Gajewski (Łokcie) żółta i czerwona - pauza w ostatniej kolejce.
Najbardziej wyrównany mecz tej kolejki. Łokcie musiały wygrać, żeby mieć zagwarantowany udział w Pucharze Ligi. Dlatego walka o trzy punkty trwała do ostatnich sekund meczu.

KS Bydgoszcz - OSP Wojnowo 8:2
KS: T. Dzieniesiewicz, M. Miszela, M. Tomalczuk - po 2, M. Nowakowski, Ł. Pieron - po 1.
OSP: T. Nowak, J. Rybarczyk - po 1.
Żółte kartki: Marcin Nowakowski, Marcin Tomalczuk (KS), Mariusz Żakowski, Marcin Pisula, Jacek Rybarczyk (OSP)
Niespodziewana wysoka porażka strażaków z Wojnowa. Brak kilku zawodników oraz bramkarza zadecydowała o końcowym wyniku.

FC Junior - Grażyna Jaworska Sklep 3:9
FC: K. Kwasigroch, M. Giersz, J. Michow - po 1.
GJS: K. Szulerecki, O. Woźniak - po 3, J. Jaworski - 2, E. Chruściński - 1.
Tradycyjnie na prowadzenie wyszła drużyna FC Junior. Niestety podobnie jak w poprzednich spotkaniach młodzi piłkarze nie potrafili sprostać bardziej doświadczonym rywalom.

KUL Wojnowo - Kuźnia 13:2
KUL: M. Stefańczyk, D. Szczygielski, M. Popa - po 3, B. Łobodziński - 2, P. Bryl, B. Pradelski - po 1.
Kuźnia: M. Dobrogowski, A. Dobrogowski - po 1.
Osłabiona brakiem kluczowych zawodników drużyna z Mochla nie sprostała mistrzom tegorocznych rozgrywek. Należy pochwalić zespół KUL Wojnowo, który na parkiet wyszedł w osłabieniu ze względu na zdekompletowany skład Kuźni.

OSP Kruszyn - Komary 3:12
OSP: M. Siegert - 2, M. Paszkiewicz - 1.
Komary: W. Wierzbanowski - 4, P. Poła, P. Sawicki - po 3, P. Sitarek, Ł. Makowski - po 1.
Żółte kartki: Michał Paszkiewicz, Przemysław Krajewski (OSP).
Podobnie jak w poprzednim meczu zespoły wyszły po jednym zawodniku mniej, ponieważ OSP Kruszyn przyjechało w niepełnym składzie. Dzięki zwycięstwu Komary awansował na piąte miejsce w tabeli.

Tabela:
1. KUL Wojnowo 27 pkt.
2. Grażyna Jaworska Sklep 24
3. Kuźnia Mochle 18
4. OSP Wojnowo 15
5. Komary 13
6. Renta 13
7. KS Bydgoszcz 10
8. Łokcie 9
.................................................
9. OSP Kruszyn 4
10. FC Junior 0

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Facebook – zaloguj się lub zarejestruj

Patronat.

Radni jednogłośnie udzielili Wójtowi Gminy Sicienko absolutorium - Urząd  Gminy w Sicienku

Sponsorzy